30. dubna 2018 • 22:56

Petrákův první gól přiblížil Norimberk bundeslize. Oslaví v neděli postup?

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Premiérovou trefou v sezoně přiblížil český fotbalista Ondřej Petrák Norimberku postup do bundesligy. Bývalý záložník Slavie otevřel skóre zápasu proti Braunschweigu a po výhře 2:0 má jeho tým dvě kola před koncem pětibodový náskok na třetí příčku.

Petrák se vrátil do sestavy místo zraněného Patricka Errase a gól vstřelil po rohu těsně před poločasovou přestávkou. Výhru domácích v úvodu druhé půle pojistil Kevin Möhwald.

Postup do bundesligy může Norimberk oslavit v neděli v Sandhausenu.