Novák se poprvé trefil v Turecku, Trabzonspor ale jen remizoval 3:3

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Reprezentační obránce Filip Novák vstřelil svůj první gól za Trabzonspor, který poslal do vedení v utkání turecké ligy na hřišti Osmanlisporu. Jeho tým s předposledním celkem tabulky nakonec remizoval 3:3.

Novák, který do Turecka přestoupil v lednu z dánského Midtjyllandu, otevřel skóre ve 13. minutě. Jeho hlavičku ještě litevský gólman Žydrunas Karčemarskas vyrazil, ale na dorážku českého hráče již nestačil. Vzápětí zvýšil na 2:0 pro pátý celek soutěže Yusuf Yazici.

Ve druhém poločase však Trabzonspor náskok neudržel. Domácím hrdinou se stal Musa Cagiran, který nejprve ranou z velké dálky snížil na 1:2 a v 83. minutě rozhodl o dělbě bodů hlavičkou.