18. ledna 2021 • 18:39

Pekhart si drží formu. Dvě branky proti Kyjevu, v přípravě pálil šestkrát

Autor: ČTK, jon
0
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

Nejlepší střelec polské fotbalové ligy Tomáš Pekhart potvrzuje dobrou formu i v zimní přípravě Legie Varšava. V pondělním utkání v Dubaji český reprezentant rozhodl dvěma góly o vítězství 2:0 nad Dynamem Kyjev. Pekhart skóroval ve 30. a 33. minutě, do druhého poločasu už nenastoupil.

V úvodním přípravném zápase v Dubaji proti místnímu třetiligovému týmu FC Liwa dal český útočník dokonce čtyři góly během půl hodiny a přispěl k výhře 8:0.

Po podzimní části polské ligy má Pekhart na kontě 13 branek a jeho tým vede tabulku o bod před Čenstochovou.