Pekhart Southamptonu nepomohl | iSport.cz
20. září 2008 • 19:16

Pekhart Southamptonu nepomohl

Autor: ČTK
Tomáš Pekhart
TOP VIDEA
Sparta - Kladno: Kudrnovu střelu muselo rozhodnout video, 1:0 Sparta - Kladno: Kudrnovu střelu muselo rozhodnout video, 1:0
Chceme hrozit ze standardek. Kosovo je nebezpečné i bez Muriqiho, předesílají Češi Chceme hrozit ze standardek. Kosovo je nebezpečné i bez Muriqiho, předesílají Češi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poprvé v základní sestavě Southamptonu se dnes objevil český útočník Tomáš Pekhart, ani on ale na bezbrankové remíze s Barnsley nic nezměnil.Na dnešní zápasy 7. kola nebude vzpomínat v dobrém ani brankář Radek Černý z Queens Park Rangers, který podlehl 0:1 v Coventry.

Zlomová chvilka pro Černého totiž přišla už po čtvrthodině hry. Záložník Tabb si totiž prošel až před českého brankáře pro faul a kopala se penalta. Černý si sice na ránu Elliotta Warda sáhl, zcela mimo branku ji ale vytěsnit nedokázal. Ve zbytku zápasu už se příliš nestalo, což prohloubilo ztrátu QPR na vedoucí Wolverhampton už na šest bodů.

Souboj Southamptonu a Barnsley patřil na zcela opačný konec tabulky, na němž oba jeho aktéři po bezbrankové remíze také setrvali. Southampton měl přitom výraznou převahu, německý brankář hostí Heinz Müller ale čaroval a v jedné z šancí vychytal i Pekharta. Zatímco mladý český útočník si užil domácí trápení až do konce, s jeho krajanem Rudolfem Skácelem už na jihu Anglie počítají jen jako s hráčem rezervy.

Výsledky - 7. kolo:
Birmingham - Blackpool 0:1, Bristol - Doncaster 4:1, Coventry - QPR 1:0, Crystal Palace - Plymouth 1:2, Derby - Cardiff 1:1, Norwich - Sheffield United 1:0, Nottingham - Charlton 0:0, Preston - Wolverhampton 1:3, Sheffield Wednesday - Ipswich 0:0, Southampton - Barnsley 0:0, Swansea - Burnley 1:1, Watford - Reading 2:2.

Témata:  sport, fotbal, anglie
Články odjinud


Články odjinud