20. září 2008 • 22:42

Slovenské lize dominují fotbalisté Košic

Autor:
Reklama
Kapitán futbalistov MFK Košice Radoslav Školník
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly
Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Těsná výhra 2:1 nad ambiciózní Trnavou podtrhla úspěšný vstup do sezony fotbalistů Košic. Ti se po dnešních zápasech 9. kola slovenské ligy dál drží na čele tabulky před Žilinou.Výhru Košic zařídili Novák s Kolbasem, snížení trnavského Bernátha přišlo až příliš pozdě.

Slovan Bratislava dnes proti Prešovu předvedl novou posilu, útočníka Juraje Halenára z Petržalky. A hned mu mohl i gratulovat k prvním dvěma brankám, které nakonec rozhodly o výhře domácích 4:1. Z početné české kolonie v Prešově se dnes na hřišti objevili jen Pikl, Josl a brankář Buchta.

Výsledky - 9. kolo:
Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:0 (81. Niend),
Košice - Trnava 2:1 (12. Novák, 78. Kolbas z pen. - 85. Bernáth),
Slovan Bratislava - Prešov 4:1 (51. a 57. Halenár, 11. Masaryk, 61. Slovák - 82. Poliaček).

Témata:  sport, fotbal, slovensko

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze