Superpohár rozhodne odveta, Real remizoval s Barcelonou | iSport.cz
14. srpna 2011 • 23:53

Superpohár rozhodne odveta, Real remizoval s Barcelonou

SESTŘIH LM: Atlético Madrid - Juventus Turín. Rozhodli stopeři, domácím VAR vzal gól SESTŘIH LM: Atlético Madrid - Juventus Turín. Rozhodli stopeři, domácím VAR vzal gól
Jágr zářil, bral 0+2 a hrál i oslabení: Potřebuju zase dostat hlad po gólech Jágr zářil, bral 0+2 a hrál i oslabení: Potřebuju zase dostat hlad po gólech

VIDEO - Fotbalisté Barcelony remizovali v úvodním utkání španělského Superpoháru na hřišti Realu Madrid 2:2. Katalánci otočili brankami Davida Villy a Lionela Messiho ještě během první půle nepříznivé skóre, v druhém poločase ale o náskok brzy přišli. I tak si ze stadionu San Bernábeu odvážejí nadějný výsledek pro středeční odvetu.

Základní sestavy přinesly nezvyklý jev. Hostující trenér Pep Guardiola nahradil Pedra novou chilskou posilou Alexisem Sánchezem, za kterého Katalánci vyplatí Udine bez případných bonusů 26 milionů eur.

Příležitost dostala i vycházející hvězda Thiago Alcántara. Naopak José Mourinho v tradičně výrazně posilujícím Realu zařadil do základní sestavy pouze hráče, kteří v jeho týmu působili už v předchozí sezoně.

Oslava gólu v podání mladíků Realu Madrid Özila a Di Marii

Obrana Katalánců, ve které scházeli zranění Puyol a Piqué, poprvé inkasovala ve 12. minutě. Zaskakujícího stopera Abidala přelstil Karim Benzema a připravil míč zakončujícímu Mesutu Özilovi. Ještě do poločasu se ovšem skóre obrátilo. V 36. minutě se krásnou střelou z hranice pokutového území prezentoval Villa, v nastaveném čase vybojoval míč Messi a poslal Barcelonu do vedení.

O to je ovšem krátce po přestávce připravil Xabi Alonso pohotovou střelou z hranice pokutového území. Další branka už nepadla, i když se hráči na obou stranách marně dožadovali odpískání pokutového kopu.

Do středeční odvety na Nou Campu by mohl zasáhnout i Cesc Fábregas, jehož přestup z Arsenalu barcelonští oficiálně oznámili na klubovém webu během poločasové přestávky dnešního duelu.

Španělský fotbalový Superpohár, první zápas:

Real Madrid - Barcelona 2:2 (1:2)

Branky: 12. Özil, 54. Alonso - 36. Villa, 45.+1 Messi.

Primera Division

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky