Proč nehrál Piqué? Guardiola ho poslal na tribunu za trest | iSport.cz
15. února 2012 • 16:51

Proč nehrál Piqué? Guardiola ho poslal na tribunu za trest

Gerard Pique nehrál proti Leverkusenu za trest, vedle stojící Xavi kvůli zranění.
TOP VIDEA
Brazilci přistáli v Praze! Hvězdy nad ránem rozdávaly fanouškům podpisy Brazilci přistáli v Praze! Hvězdy nad ránem rozdávaly fanouškům podpisy
Království pro sběratele dresů. V londýnském obchodě je zájem i o dresy Slavie Království pro sběratele dresů. V londýnském obchodě je zájem i o dresy Slavie
VŠECHNA VIDEA ZDE

Barcelona vykročila za obhajobou triumfu v Lize mistrů rázně, v Leverkusenu zvítězila 3:1. Z tribuny její jízdu podporovaly dvě opory, mistři světa a Evropy Xavi a Piqué. První byl ve stavu zdravotně nezpůsobilých, druhého tam ovšem poslal trenér Pep Guardiola. Za trest!Nezařadil ho do vybrané šestnáctky, protože není spokojený s jeho výkony. Barcelona ve španělské lize dostala v Pamploně tři góly, což se jí nepřihodilo tři roky. A Real Madrid jí odskočil na deset bodů.

„To už je moc,“ hřímal trenér. „Je potřeba udělat nějaká opatření. Naši fanoušci nejsou idioti, abychom je mohli ohlupovat vyjádřeními, že titul není ještě ztracený!“

Ukázal na Piquého a není to náhoda. Ke zhoršeným výkonům přidal totiž i prohřešek. Před odletem do Německa přijel totiž později na trénink, protože měl mírnou autohavárii. Když vyjížděl z garáže, kolem projíždějící autobus zničil jeho audi dveře.

Poničené dveře Piqueho autaPoničené dveře Piqueho auta
Nejvíc se však Guardioly dotklo, že namísto omluvy a velkého pokání, ještě prý dělal nemístné poznámky, jak se kouč katalánského týmu vyjádřil.

Na Piquého tak místo v základní sestavě nezbylo, vedle kapitána Puyola nastoupil ve stoperské dvojici Mascherano, Piqué se přesunul až na tribunu.

„Potřeboval jsem už také posadit mladého Batru na lavičku, aby si zvykal,“ odůvodnil svůj krok Guardiola dalším záměrem. Přesto urostlého obránce nezatracuje. „Mám ho pořád rád, je to fotbalista výjimečných kvalit a pro tým důležitý,“ hájil svého svěřence.

Před odletem do Německa přijel totiž později na trénink, protože měl mírnou autohavárii, když vyjížděl z garáže kolem projíždějící autobus zničil jeho audi dveře.
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

28. kolo
Články odjinud


Články odjinud