Barcelona otočila ztracený zápas. Ještě v 89. minutě prohrávala!

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

VIDEO | Fotbalistům Athletiku Bilbao se nepovedla generálka na čtvrteční zápas Evropské ligy se Spartou Praha. V šestém kole španělské ligy prohráli v baskickém derby na hřišti San Sebastianu 0:2.

Blízko první bodové ztrátě v sezoně byla Barcelona, která v Seville prohrávala už 0:2. Jenže zásluhou dvou gólů Césca Fábregase a vítězné trefy Davida Villy zápas v závěru otočila na konečných 3:2. Barcelona využila přesilovou hru po vyloučení domácího Garyho Medela ze 72. minuty.

Bilbao proti San Sebastianu nezvládlo především druhý poločas. Domácí nejprve poslal do vedení po hodiny hry Francouz Griezmann.

Deset minut poté zahrál rukou v pokutovém území hostující obránce Amorebieta a po druhé žluté kartě musel předčasně ze hřiště. Penaltu proměnil krátce po svém příchodu z lavičky Mexičan Vela.

Trenér Bilbaa Marcelo Bielsa do utkání postavil sestavu: Iraizoz - Iraola, Amorebieta, Gurpegi, Castillo (66. Llorente) - Iturraspe (53. San José) - De Marcos, Muniain - Susaeta, Aduriz, López (61. Gómez).

V neúplné tabulce šestnácté Bilbao, které čeká na výhru čtyři soutěžní zápasy, se představí na Letné proti Spartě ve čtvrtek od 19 hodin.

Španělská fotbalová liga - 6. kolo:

Valencie - Zaragoza 2:0 (12. Feghouli, 59. Viera), Málaga - Betis Sevilla 4:0 (13. Joaquín z pen., 28. Saviola, 73. vlastní Amaya, 74. Isco), San Sebastian - Bilbao 2:0 (62. Griezmann, 72. Vela z pen.), Sevilla - Barcelona 2:3 (26. Trochowski, 48. Negredo - 53. a 89. Fábregas, 90.+2 Villa).