Portugalec Ronaldo je tvrďák, bolavé rameno jej o nároďák nepřipraví | iSport.cz
8. října 2012 • 15:21

Portugalec Ronaldo je tvrďák, bolavé rameno jej o nároďák nepřipraví

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Já a bolestínek? Tak to tedy ne! Mě nerozhodí ani bolavé rameno. Takový vzkaz poslal fanouškům Cristiano Ronaldo, portugalský manekýn z Realu Madrid, den po bitvě s Barcelonou. Během ní se při nepovedeném pokusu o nůžky střelec dvou gólů Bílého baletu zranil a zdálo se, že může přijít o starty v reprezentačním dresu. Zranění ramena však není vážné.Fotbalista Realu Madrid si při akrobatickém zakončení v nedělním ligovém šlágru s Barcelonou (2:2) poranil rameno, podle dnešního vyjádření lékařů ale ne vážně.

„Lékaři vyloučili při vyšetření u něj doma vážnější zranění, takže další testy v nemocnici už nejsou potřeba,“ uvedl Real v prohlášení směrem ke zdravotnímu stavu své hvězdy.

Ronaldo dohrával s očividnými bolestmi levého ramena. Nicméně už dnes se připojí k reprezentaci, která na něj bude spoléhat v pátečním zápase v Rusku hraném v rámci kvalifikace o postup na MS 2014 i o čtyři dny později doma proti Severnímu Irsku.

Hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo dostane od soupeřů často hodně nakopáno.
Hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo dostane od soupeřů často hodně nakopáno.

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud