Zázračný kluk bez chodidel se potkal s Messim. Nasadil mu jesličky! | iSport.cz
25. října 2012 • 17:34

Zázračný kluk bez chodidel se potkal s Messim. Nasadil mu jesličky!

Autor: kah
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Slavia zvýšila náskok, Sparta třetí a Teplice zabraly po šesti zápasech MOMENTY VÍKENDU: Slavia zvýšila náskok, Sparta třetí a Teplice zabraly po šesti zápasech
Jílek: Cítil jsem, že mužstvo je silné. Od třetího gólu jsme hru kontrolovali Jílek: Cítil jsem, že mužstvo je silné. Od třetího gólu jsme hru kontrolovali
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Je mu jedenáct, nemá chodidla, přesto válí s balonem tak dobře, že jej angažovala do svého mládežnického týmu Barcelona. A díky svému odhodlání si Gabriel Muňiz teď splnil svůj velký sen – potkal se s Lionelem Messim, svým velkým idolem, kterému mimochodem nasadil „jesličky“.O příběhu malého Brazilce, který se narodil bez chodidel, se v Evropě psalo letos v létě poté, co se objevila informace, že Barcelona zařadila do své akademie sídlící nedaleko Rio de Janeiro jedenáctiletého hendikepovaného kluka, jenž skvěle ovládá balon.

Gabriel Muňiz se netajil přáním setkat se se svým nejoblíbenějším hráčem, Lionelem Messim. A ve středu se to povedlo!

VIDEO: Malý fotbalista hrající bez chodidel se potkal s Lionelem Messim

Už v úterý přiletěl na pozvání katalánského gigantu spolu se svou matkou do Barcelony. Kromě prohlídky klubové muzea sledoval na Nou Campu utkání Ligy mistrů proti Celtiku, které rozhodl vítěznou trefou Jordi Alba ve čtvrté minutě nastavení (2:1).

Ve středu ráno se s ním dokonce sešel prezident Barcy Sandro Rosell, ovšem největší zážitek na něj čekal až poté, co se v tréninkovém centru potkal s Lionelem Messim. Muňiz mu nejprve předvedl své umění s balonem, v jednu chvíli pak Argentince rozesmál „jesličkami“, které mu nasadil.

VIDEO: Takové kousky umí brazilský chlapec Gabriel Muňiz

Mladý fotbalista bez chodidel si zakopal s Lionelem Messim, hvězdě Barcelony nasadil jesličky
Mladý fotbalista bez chodidel si zakopal s Lionelem Messim, hvězdě Barcelony nasadil jesličky

 
16. kolo
Články odjinud


Články odjinud