Guardiola nechával sledovat Piquého a spol. Aby mu nezkazili Messiho! | iSport.cz
25. února 2013 • 12:07

Guardiola nechával sledovat Piquého a spol. Aby mu nezkazili Messiho!

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Pardubice - Sparta: Hráli skvěle, my nebyli dost dobří, uvědomuje si Krupp Pardubice - Sparta: Hráli skvěle, my nebyli dost dobří, uvědomuje si Krupp
VŠECHNA VIDEA ZDE

Messiho mi nezkazíte! Uznávaný trenér Pep Guardiola podle španělských médií při svém působení v Barceloně nechával sledovat největší hvězdy týmu detektivní kanceláří. Zvláštní pozornost se podle serveru El Confidencial soustředila především na stopera Gerarda Piquého, a to především poté, co začal chodit se zpěvačkou Shakirou. Tenhle vztah prý nastávajícímu kouči Bayernu pořádně ležel v žaludku. Nejdůležitější prý pro něho ale bylo, aby se k hvězdným flámům nepřipojil Lionel Messi.Guardiola v Barceloně mezi lety 2008 a 2012 získal čtrnáct trofejí včetně dvou vítězství v Lize mistrů a tří titulů ve španělské lize.

Bývalému záložníkovi obzvlášť záleželo na dodržování životosprávy ve volném čase, kvůli čemuž hned při jeho příchodu opustili katalánský tým například záložníci Ronaldinho a Deco.

Piquého návyky podle deníku El Confidencial sledovala agentura Método 3 po několik týdnů v roce 2008 a 2010, dohled se ještě zpřísnil poté, co vyšel najevo vztah důrazného obránce se zpěvačkou Shakirou.

Kromě využívání služeb detektivů prý Guardiola někdy volil i nápadnější způsoby kontroly a oporám mužstva telefonoval domů.

Tajný zdroj španělského listu potvrzuje i dřívější zprávy, že klub v minulosti prostřednictvím detektivů sledoval i Ronaldinha, Deka a útočníka Samuela Eto'a.

Hlavním cílem bylo zabránit, aby se k hráčům proslulým dlouhými flámy připojila tehdy vycházející hvězda Lionel Messi.

Pep Guardiola měl strach, aby mu Pique a další pařmeni v týmu nezkazili Messiho...
Pep Guardiola měl strach, aby mu Pique a další pařmeni v týmu nezkazili Messiho...

 
16. kolo
Články odjinud


Články odjinud