Přestřelka pro Barcelonu! V poháru zdolala Atlétiko a je v semifinále

0
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?
Zdrcený Trpišovský, Hranáč je teď NEJ stoper ligy. Co Svědík a plzeňská stopa?

Souboj dvou španělských gigantů podruhé ovládla Barcelona. Vyostřenou odvetu čtvrtfinále Španělského poháru s Atléticem Madrid vyhrála 3:2 a po vítězství 1:0 z prvního zápasu prošla do semifinále. Dvěma góly se na postupové výhře podílel Neymar, domácí dohrávali bez dvou vyloučených Gabiho a Maria Suáreze. Utkání jsme sledovali na iSport.cz ONLINE.

Atlético šlo dvakrát do vedení díky Fernandu Torresovi a proměněné penaltě Raúla Garcií, ale hosté ještě v první půli dokázali díky dvěma gólům Neymara a vlastní brance Mirandy skóre otočit. O přestávce začaly zejména na straně domácích pracovat emoce.

Kvůli poločasové potyčce byl vyloučen Gabi a krátce po pauze mohl jít předčasně ze hřiště i Arda Turan. Tureckého záložníka vytočilo, že na něj nebyl neodpískal faul a hodil po asistentovi rozhodčího kopačku. Jeho vystoupení ale rozhodčí ohodnotil pouze žlutou kartou.

Trápení Atlétika dokonal šest minut před koncem Suárez , který kopnul Lionela Messiho a po druhé žluté byl vyloučen.

MATCH OVERVIEW LEGACY

Čtvrtfinále Španělského fotbalového poháru - odveta:

Atlético Madrid - Barcelona 2:3 (1. Torres, 30. R. Garía z pen. - 9. a 41. Neymar, 38. vlastní Miranda), první zápas 0:1, postoupila Barcelona.

Utkání Atlético Madrid - Barcelona jsme sledovali ONLINE ZDE »

Fernando Torres otevřel skóre odvety čtvrtfinále Španělského poháru Atlétika proti Barceloně