Geniální Messi řádil! Tady je DESET hvězdných momentů proti Betisu

Autor: pod
0
  • Diváci na Nou Campu byli z výkonu Messiho a spol. u vytrženíDiváci na Nou Campu byli z výkonu Messiho a spol. u vytrženíFOTO: Reuters

Před novou sezonou změnil image, ale formu neztratil. Právě naopak. Útočník Barcelony Lionel Messi v 1. kole La Ligy řádil a soupeře z Betisu ničil celých 90 minut. Argentinec byl u většiny akcí svého týmu. Jednou skvěle přihrál, podruhé parádně vystřelil, jindy předvedl úžasné vedení míče a nepolapitelné kličky. Podívejte se v exkluzivních videích iSport.cz na deset nejlepších Messiho momentů ze zápasu s Betisem.

• Na začátek zařídil gól skvělou přihrávkou

6. minuta: Messi našel parádně Albu, ten předal Turanovi, který dal první gól utkání

Barcelona - Betis: To byla rychlost! Messi začal akci, Turan zakončil a je to 1:0

• Další geniální přihrávka

10. minuta: Podobný pas jako před prvním gólem, tentokrát ale spoluhráči Messiho skvělou přihrávku do sítě nedostali

Barcelona - Betis: Další geniální přihrávka od Messiho! Domácí ale šanci nedali

• Vzít Messimu míč? Nemožné

28. minuta: Messi kouzlil ve vápně soupeře, přestože byl obklopem protihráči, míč mu nevzali. Jeho akci nakonec zakončil Denis Suárez nebezpečnou střelou

Barcelona - Betis: Messi kouzlil ve vápně Betisu, nakonec zakončil Denis

• Střela pravačkou a břevno

30. minuta: Není to častý pohled, ale i Messi se umí do míče v případě potřeby opřít pravačkou. Jeho rána skončila na břevnu.

Barcelona - Betis: Messi je k nezastavení! Pravačkou napálil břevno

• Napodruhé už krásný gól

37. minuta: Nejdříve byl z Messiho nahravač, pak ale začal sám pálit. Po břevnu se tentokrát trefil parádně, gólman Adán neměl šanci.

Barcelona - Betis: Zase Messi! Hvězdný útočník vzal míč a krásnou ranou dal na 2:1

• Další gól? Pozor, byl to ofsajd

50. minuta: Messi se dostal k další střele, tu brankář Adán jen zpomalil a míč mířil do sítě. Arda Turan ho do ní sice dotlačil, ale byl předtím v ofsajdu.

Barcelona - Betis: Messi vypálil, Turan dorazil! Gól neplatil pro ofsajd

• Úžasný brejk a skvělá přihrávka

56. minuta: Barcelona a brejk? I to umí! Po rohu Betisu rozjeli domácí skvělou akci, na konci byl Messi, který parádně přihrál Suárezovi a ten už měl před prázdnou brankou snadnou úlohu.

Barcelona - Betis: Spolupráce hvězd. Messi po skvělém brejku připravil gól pro Suáreze

• A teď si dám gól zase já

57. minuta: Hned minutu po druhém gólu Luise Suáreze si vzal Messi vybojovaný míč, prošel otevřenou obranou Betisu a vypálil přesně. I on mohl slavit druhý zásah.

Barcelona - Betis: To je kolotoč! Messi krásně prošel, nedal Adánovi šanci a zvýšil na 5:1

• Hattrick byl blízko

75. minuta: Zápas byl rozhodnutý, ale Messiho chuť neslábla. Hvězda si brousila zuby na hattrick, tomu ale zabránil skvělým zákrokem Adán.

Barcelona - Betis: Hattrick byl blízko! Messi pěkně vystřelil, Adán ale zasáhl

• A přihrávka na závěr

87. minuta: Hattrick nevyšel, ale Messi sobcem nebyl. V závěru připravil parádní kolmicí šanci pro Lucase Digneho, novou posilu Barcelony. Ten ale vyběhnutého Adána z blízka nepřekonal.

Barcelona - Betis: Messi parádně připravil šanci pro Digneho, posila Barcelony neuspěla