Divoký zápas Realu! Bale i mladíček zářili, pak se strhla drsná mela

Autor: pod
0
Tomášek o fiasku s Färjestadem: Byli jsme jako Boston. Jak zvládá tlak?
SESTŘIH: Arsenal - Chelsea 5:0. Kanonáda v derby, dvakrát se trefil Havertz

Opět se bylo na co dívat. Fotbalisté Realu Madrid odpověděli na dálku na skvělý výkon Barcelony a i oni se v 1. kole La Ligy činili. „Bílý balet“ vyhrál na půdě Realu Sociedad 3:0 a fanoušci se museli bavit nejen góly. Tenhle zápas měl totiž emocí až až.

Ústřední postavou Realu se stal podle očekávání Gareth Bale. Že Cristiano Ronaldo , Karim Benzema či Luka Modrič chybí? To nebylo vůbec znát. Uplynulo teprve 70 vteřin a hosté už se mohli radovat. Pravý obránce Dani Carvajal skvěle odcentroval a Gareth Bale hlavou parádně zavěsil.

Real Sociedad - Real Madrid: To je rychlost! Bale si naskočil na centr Carvajala a dal na 1:0

Real měl nadále hru pod kontrolou a pět minut před poločasem to stvrdil druhým gólem. Opět obránce, tentokrát stoper Raphaël Varane, parádním pasem našel nabíhajícího Marca Asensia. A teprve dvacetiletý Španěl si věděl rady. Vyběhnutého gólmana přehodil jako zkušený mazák.

Real Sociedad - Real Madrid: Luxus! Mladík Asensio skóroval obloučkem a bylo to 2:0

Samostatnou kapitolu pak psal v zápase útočník Realu Álvaro Morata. Navrátilci z Juventusu se povedlo hned několik skvělých průniků, ale v zakončení se trápil. A když chtěl získat pádem penaltu, rozhodčí mu ukázal žlutou za simulování.

Real Sociedad - Real Madrid: Od praporku do šance! Moratův krásný průnik gólem neskončil

Real Sociedad - Real Madrid: Morata parádně prošel přes tři hráče, ale gólman ho vychytal

Real Sociedad - Real Madrid: Morata chtěl penaltu, rozhodčí mu ale dal žlutou za simulování

Necelých pět minut před koncem zápasu se pak strhla na trávníku pořádná mela. Hvězdný Bale zůstal po souboji ležet, domácí ale míč nechtěli zakopnout a pokračovali v akci. To se nelíbilo kapitánovi hostů Sergio Ramosovi , který trochu zbytečně vyjel po mladíkovi Sociedadu. Proto nastala pořádná strkanice a s nadsázkou to vypadalo, že dojde na pěsti.

Real Sociedad - Real Madrid: Velké emoce! Bale ležel, domácí nezakopli míč a strhla se mela

Úplný závěr zápasu byl ale opět fotbalový. A kdo jiný mohl mít poslední slovo než Bale? Střídající James Rodríguez vyslal Velšana do úniku, ten udělal brankáři kličku a pohodlně uklidil do prázdné. Konec. Bale zápas otevřel i zakončil a Real vyhrál 3:0.

Real Sociedad - Real Madrid: První i poslední slovo. Bale s klidem proměnil únik a dal na 3:0