21. února 2018 • 20:56

SESTŘIH: Real i bez Ronalda uspěl s Leganés a poskočil na třetí místo

Sergio Ramos se raduje ze třetího gólu Realu v zápase proti Leganésu
Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Liverpool 2:2 SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Liverpool 2:2

Fotbalisté Realu Madrid i bez odpočívajícího Cristiana Ronalda zvládli dohrávku 16. kola španělské ligy a po výhře 3:1 na hřišti Leganés poskočili v tabulce na třetí místo o dva body před Valencii. Na druhé Atlético Madrid však stále ztrácejí výrazných sedm bodů.

Hosté: 11. L. Vázquez, 29. Casemiro, 89. Ramos

Domácí: Cuéllar – Tito, Bustinza, Siovas (46. Mantovani), Rico – Gabriel, Gumbau (46. R. Pérez) – El Zhar, Eraso, Omar (72. N. Amrabat) – Beauvue.

Hosté: Casilla – Carvajal, Varane, Ramos, Hernández – Casemiro, Kovačić (90+2. D. Ceballos) – L. Vázquez, Isco (87. M. Llorente), Asensio – Benzema (76. Bale).

11.423 diváků

Real si odložil prosincový zápas kvůli účasti na mistrovství světa klubů a nyní ho musel nutně zvládnout, aby se posunul na příčky zaručující přímý postup do Ligy mistrů. Jenže už v šesté minutě inkasoval. Domácí stoper Unai Bustinza byl při rohovém kopu opravdu důrazný, po hlavě skočil po míči, který se jeden z obránců snažil odkopnout, a od něj se odrazil do branky.

Ještě do poločasu však Real otočil skóre zásluhou dvojice Lucas Vázquez a Casemiro, přičemž druhý gól byl fotbalovou parádou na jeden dotyk. Casemiro nejprve patičkou narazil Benzemovi, ten hned z první nahrál Vázquezovi, který uličkou vrátil na Casemira a ten uklidil míč do poloodkryté branky.

V 64. minutě udržel Realu vedení brankář Casilla a definitivně jasno bylo až v poslední minutě, kdy Kovačiče fauloval Tito a penaltu proměnil Ramos.

SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3
720p 360p

Leganés - Real Madrid: Tito fauloval Kovačiče a pískala se penalta, kapitán Ramos zamířil tvrdě k pravé tyči a zvýšil na 3:1.
720p 360p

Leganés - Real Madrid: Z hranice vápna to zkusil Isco, gólman Cuéllar v míč schoval do rukavic.
720p 360p

Leganés - Real Madrid: Skvělou narážečku Realu zakončil ranou do protipohybu brankáře Casemiro - 1:2!
720p 360p

Leganés - Real Madrid: Přes Kovačiče a Casemira se míč dostal k Lucasovi, který ranou na zadní tyč srovnal na 1:1.
720p 360p

Leganés - Real Madrid: Nečekaný úvod! Důrazem na brankové čáře poslal domácí do vedení Bustinza.

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H