To bylo o fous! Ramos při hře běžel na WC. Trochu se pos**l, řekl Zidane | iSport.cz
11. března 2018 • 15:20

To bylo o fous! Ramos při hře běžel na WC. Trochu se pos**l, řekl Zidane

Parádní Diopovo představení. Podívejte se na jeho hattrick a skvělý výkon proti Sigmě Parádní Diopovo představení. Podívejte se na jeho hattrick a skvělý výkon proti Sigmě
TOP 5 VLASTŇÁKŮ: Smolaři z Dukly a Karviné! Janečka s Chlumeckým vládnou tabulkám TOP 5 VLASTŇÁKŮ: Smolaři z Dukly a Karviné! Janečka s Chlumeckým vládnou tabulkám

Perný okamžik. Jinak se snad ani situace, ve kterém se obránce Realu Madrid Sergio Ramos v sobotním utkání objevil, nedá nazvat. Během utkání proti Eibaru na něj přišla potřeba jít na velkou. Přímo v rozehraném utkání. Za stavu 1:1. Ramos však neváhal. Po domluvě s rozhodčím utekl na otočku do šaten. Po minutě se vrátil a pomohl svému týmu k vítězství 2:1.

I hvězdní fotbalisté jsou jenom lidi. Když to přijde, není zbytí. Své by o tom mohl po sobotním utkání vyprávět kapitán Realu Sergio Ramos. I on si prožil nepříjemnou situaci, která na MS 1990 postihla třeba i Garyho Linekera.

Běžela 73. minuta, Real hrál na půdě Eibaru a potřeboval vstřelit druhý gól, aby neudělal ostudu. Jenže v tu chvíli to přišlo. Obránce Ramos si nutně musel odskočit. Přímo během hry. Když ji sudí přerušil, zeptal se jej, zda může do šaten a kvapem odběhl. Po chvíli se zase vrátil a zapojil se.

„Myslím, že Sergio se trochu připos**l. Odskočil si na toalety a po chvíli se zase vrátil,“ řekl věci na rovinu bez vytáček trenér Zidane s úsměvným pohledem.

Měl k tomu důvod. Cristiano Ronaldo totiž v 84. minutě přidal druhý gól v utkání a rozhodl o výhře hostů. Zároveň se 18. trefou v La Lize posunul na třetí místo v tabulce střelců. Na druhého Luise Suáreze z Barcelony ztrácí momentálně tři góly, na prvního Lea Messiho šest.

„Cristiano je jako z jiné planety,“ pochválil zachránce madridského týmu v posledních zápasech Zidane.

Kromě Eibaru dal Ronaldo dva góly v předchozím duelu proti Getafe. Dvakrát se trefil v prvním utkání s v Lize mistrů s PSG a v pařížské odvetě se rovněž zapsal na střeleckou listinu. Z posledních pěti soutěžních duelů má na kontě osm branek.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)

1.  Sevilla 1 1 0 0 4:1 3
2.  Barcelona 1 1 0 0 3:0 3
3.  Levante 1 1 0 0 3:0 3
4.  Real 1 1 0 0 2:0 3
5.  Real Sociedad 1 1 0 0 2:1 3
6.  Huesca 1 1 0 0 2:1 3
7.  Espanyol 1 0 1 0 1:1 1
8.  Celta Vigo 1 0 1 0 1:1 1