11. března 2018 • 15:20

To bylo o fous! Ramos při hře běžel na WC. Trochu se pos**l, řekl Zidane

SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu
ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové

Perný okamžik. Jinak se snad ani situace, ve kterém se obránce Realu Madrid Sergio Ramos v sobotním utkání objevil, nedá nazvat. Během utkání proti Eibaru na něj přišla potřeba jít na velkou. Přímo v rozehraném utkání. Za stavu 1:1. Ramos však neváhal. Po domluvě s rozhodčím utekl na otočku do šaten. Po minutě se vrátil a pomohl svému týmu k vítězství 2:1.

digi tv

I hvězdní fotbalisté jsou jenom lidi. Když to přijde, není zbytí. Své by o tom mohl po sobotním utkání vyprávět kapitán Realu Sergio Ramos. I on si prožil nepříjemnou situaci, která na MS 1990 postihla třeba i Garyho Linekera.

Běžela 73. minuta, Real hrál na půdě Eibaru a potřeboval vstřelit druhý gól, aby neudělal ostudu. Jenže v tu chvíli to přišlo. Obránce Ramos si nutně musel odskočit. Přímo během hry. Když ji sudí přerušil, zeptal se jej, zda může do šaten a kvapem odběhl. Po chvíli se zase vrátil a zapojil se.

„Myslím, že Sergio se trochu připos**l. Odskočil si na toalety a po chvíli se zase vrátil,“ řekl věci na rovinu bez vytáček trenér Zidane s úsměvným pohledem.

Měl k tomu důvod. Cristiano Ronaldo totiž v 84. minutě přidal druhý gól v utkání a rozhodl o výhře hostů. Zároveň se 18. trefou v La Lize posunul na třetí místo v tabulce střelců. Na druhého Luise Suáreze z Barcelony ztrácí momentálně tři góly, na prvního Lea Messiho šest.

„Cristiano je jako z jiné planety,“ pochválil zachránce madridského týmu v posledních zápasech Zidane.

Kromě Eibaru dal Ronaldo dva góly v předchozím duelu proti Getafe. Dvakrát se trefil v prvním utkání s v Lize mistrů s PSG a v pařížské odvetě se rovněž zapsal na střeleckou listinu. Z posledních pěti soutěžních duelů má na kontě osm branek.

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H