Real těsně vyhrál na Betisu. Ligu vede i bez domácích zápasů

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Vancouver - Nashville 1:4. Hronkův tým tentokrát otočit nedokázal

Fotbalisté Realu Madrid ve španělské lize zvítězili na hřišti Betisu Sevilla 1:0 a poskočili do čela neúplné tabulky. Utkání třetího kola rozhodl v 61. minutě Dani Carvajal. FC Sevilla remizovala 1:1 na hřišti Elche a v aktuální sezoně poprvé ztratila body a inkasovala. Svěřenci trenéra Julena Lopeteguiho jsou o skóre druzí.

Betis v prvním poločase s „Bílým baletem“ držel krok. Střelu domácího Fekira vyrazil brankář Courtois, na druhé straně Isco těsně minul. Vyrovnaný zápas po hodině hry gólově otevřel obránce Carvajal umístěným volejem po Benzemově centru.

Real mohl přidat pojistku, ale střídající Asensio s Hazardem své šance nevyužili. Těsně před koncem Courtois zneškodnil Montoyovu ránu, takže Betis má po třech kolech na kontě dva body. Real jich má po třech kolech odehraných venku 7.

V Elche hostující Rodríguez brzy trefil tyčku, ale jako první skóroval v 11. minutě domácí Roco po Fidelově přihrávce. Sevillský tým srovnal krátce před pauzou, kdy En-Nesjrí hlavou zužitkoval Acuňův centr z přímého kopu. Druhá půle už moc velkých šancí nepřinesla a hostující favorité se museli spokojit s bodem.

San Sebastian doma zdolal Levante a podruhé za sebou zvítězil 1:0. Další baskické mužstvo Bilbao stejným výsledkem uspělo ve Vigu a v ligovém ročníku udrželo neporazitelnost.