Blíží se přestup roku? Forlán prý míří do Realu | iSport.cz
11. listopadu 2010 • 17:21

Blíží se přestup roku? Forlán prý míří do Realu

Autor: jon
Střelec Diego Forlán by z Atlétika mohl zamířit do konkurenčního Realu Madrid
TOP VIDEA
ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nenasytný Real Madrid touží po dalším exkluzivním střelci. Dres "bílého baletu" by prý v lednu mohl obléct Diégo Forlán, nejlepší hráč šampionátu v Africe a jeden z kandidátů na Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu planety.Jejich útočná síla budí větší respekt než svaly Arnolda Schwarzeneggera v nejlepších letech. Jenže stále nemají dost.

Real Madrid chce snad každou hvězdu, která by na trhu mohla být k mání. Tentokrát si vyhlédl blonďatého střelce hájícího barvy městského rivala Atlétika.

Forlán by do Realu mohl zamířit už v lednu. Cena? Původně 36 milionů eur. Ale proslýchá se, že prezident klubu Enrique Cerezo kývne i na poloviční částku, pokud Real projeví opravdový zájem.

Šušká se totiž o napjatých vztazích Forlána s koučem Atletika Sanchezem Floresem, které se v posledních týdnech vyostřily. Proto je čím dál reálnější varianta, že uruguayský kanonýr klub v zimě opustí.

Forlánovi se po parádním představení na mistorvství světa, kde s Uruguayí vybojoval senzační čtvrté místo, trápí. V lize dal pouhé tři góly, fanoušci mu vyčítají slabé výkony. I proto by mu změna dresu mohla pomoct.

O jednatřicetiletého kanonýra se podle španělských médií zajímá i Juventus či Tottenham. Nabídka slavného Realu by dvojnásobného majitele Zlaté kopačky pro nejlepšího střelce v Evropě lákala pravděpodobně nejvíc...

 
16. kolo
Články odjinud


Články odjinud