VIDEO: Mourinho se hádal na střídačce! | iSport.cz
30. listopadu 2010 • 16:40

VIDEO: Mourinho se hádal na střídačce!

Autor: jon
TOP VIDEA
TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita
iSport podcast: Rozhodující gól Jablonce měl platit. Sparta nevydrží hrát v tempu iSport podcast: Rozhodující gól Jablonce měl platit. Sparta nevydrží hrát v tempu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prohráli 0:5, před fotbalovým světem teď vypadají jako parta nekopů. Navíc to v Realu asi pořádně vře. Na veřejnost se dostalo video, kde se malijský záložník Mamadou Diarra hádá s koučem Mourinhem. Podle španělského serveru as.com kvůli tomu, že za rozhodnutého stavu v závěru utkání s Barcelonou odmítl nastoupit na hřiště.Běžela 87. minuta, Real prohrával s Barcelonou 0:4. Na střídačce Realu se odehrála zhruba tato scéna. Mourinho mluvil s Diarrou, nejspíš ho chtěl poslat na hřiště. Ten však zakroutil hlavou. "Ne, teď už na trávník nepůjdu!" jakoby naznačil svému kouči těsně před závěrečným hvizdem.

Takhle strčil Cristiano Ronaldo do trenéra GuardiolyTakhle strčil Cristiano Ronaldo do trenéra GuardiolyFoto ČTK/AP

Některá média si Diarrovo gesto vysvětlují tak, že se mu nechtělo nastoupit do rozhodlého utkání, navíc na posledních pár minutek.

Klub však popírá, že by šlo o spor mezi devětadvacetiletým záložníkem a extrovertním koučem. Prý Diarra neodmítl nastoupit, jen s Mourinhem diskutoval a mával při tom rukama.

Každopádně i rozpor na střídačce značí, pod jakým tlakem se hráči Realu po debaklu na Barceloně nacházejí.

Dokázali to i chováním na hřišti, když Ronaldo strčil do Guardioly a Ramos sestřelil Messiho...

Devětadvacetiletý Diarra toho v letšní sezoně příliš nenahrál. Díky tvrdé konkurenci uprostřed zálohy odehrál pouhých 11 minut, přesto je pořád v kurzu. Chce ho například Inter Milán, Juventus, Manchester United či Tottenham.

 
13. kolo
Články odjinud


Články odjinud