Chelsea chce Baroše | iSport.cz
6. ledna 2007 • 00:00

Chelsea chce Baroše

Autor: ČTK
Milan Baroš
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér Chelsea José Mourinho znovu šokoval anglickou první ligu - nabídl totiž Aston Ville, že od ní převezme českého útočníka Milana Baroše.Trenér Chelsea José Mourinho znovu šokoval anglickou první ligu - nabídl totiž Aston Ville, že od ní převezme českého útočníka Milana Baroše. Napsal to dnes deník The Daily Mirror s konstatováním, že Mourinho chce tímto gestem dát najevo znechucení, že všichni jeho klub při přestupech vydírají, protože vědí, že za ním stojí šeková knížka ruského magnáta Romana Abramoviče. Podle listu chce Mourinho vzít Baroše, jemuž se v Aston Ville očividně nedaří, na šestiměsíční hostování a snížit tak tlak na Ukrajince Andreje Ševčenka. Mourinho se domnívá, že s příchodem Baroše by Ševčenko získal čas na to, aby se v klubu zabydlel a od své druhé sezony v Londýně by již začal hrát produktivně. The Daily Mirror dává Mourinhův zájem o Baroše do souvislosti s nepodařeným pokusem získat anglického reprezentačního útočníka Darrena Benta. Za něj Charlton chtěl od Chelsea 25 milionů liber, tedy více než miliardu korun, čemuž se Mourinho vysmál. Baroš začal v Aston Ville po přestupu z Liverpoolu v roce 2005 poměrně dobře, ale v této sezoně se mu nedaří. V lite dal jen jediný gól a často na něj v sestavě nezbývá místo. Trenér Aston Villy Martin O'Neill už začíná dávat najevo, že s Barošem spokojen není a že ani neví, zda Baroš chce v jeho klubu zůstat. Přibývají spekulace o možných zájemcích, naposledy se přihlásil španělský klub San Sebastian. Zpráva o tom, že by Baroš mohl hrát za Chelsea vyvolala šok mezi fanoušky Aston Villy. "Může to být jedna z nejabsurdnějších věcí, které jste kdy slyšeli, nebo to může dávat smysl. Já si myslím to první," uvedl Luke na stránkách fanoušků klubu. Luke sice připomněl, že Daily Mirror mívá o přestupech ve fotbalu tak dobré informace, že se mu říká "fotbalová bible", ale zprávu o Barošově hostování přesto považuje za "bizarní". Naproti tomu fanoušek s přezdívkou Rookie řekl, že si všiml, jak José Mourinho šel s Barošem po úterním zápase obou týmů ze hřiště zabrán do hluboké konverzace. "Hned jsem všem kamarádům ve středu řekl, že se něco děje".

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud