1. června 2007 • 00:00

Odletěli bez Galáska

Autor:
Tomáš Galásek
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Královec odpískal penaltu správně, chyby byly v Olomouci ZLATÁ PÍŠŤALKA: Královec odpískal penaltu správně, chyby byly v Olomouci
Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test! Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká fotbalová reprezentace už je v Cardiffu. Do Walesu však včera odletěla bez Tomáše Galáska. Defenzivního záložníka vyřadilo zranění břišního svalu.Česká fotbalová reprezentace už je v Cardiffu. Do Walesu však včera odletěla bez Tomáše Galáska. Defenzivního záložníka vyřadilo zranění břišního svalu a žádného náhradníka místo něj trenér Karel Brückner nepovolal. Sedmý zápas v kvalifikační skupiny D o účast na EURO 2008 odehrají Češi v sobotu (16.00). Jen osmnáct fotbalistů sedělo včera na palubě leteckého speciálu, který mířil z Prahy do Cardiffu. Po Martinu Jiránkovi, kterého trápí už dva měsíce potíže s Achillovou šlachou a ve středu opustil výpravu, se kvalifikačního zápasu nezúčastní ani Tomáš Galásek. Zkušený reprezentant si minulý víkend během finále Německého poháru natáhl přímý břišní sval. "Tomáš to ucítil během prodloužení, pak si chvíli odpočinul, ale během tréninků s reprezentací se to zase trochu zhoršilo," řekl ČTK tiskový mluvčí Lukáš Tuček. Záložník Norimberku měl už odcestovat za klubovými lékaři.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata: Klasická verze
Mobilní verze