Šmicer dává 95 procent Slavii | iSport.cz
7. července 2007 • 00:00

Šmicer dává 95 procent Slavii

Autor:
Vladimír Šmicer
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stovky fanoušků přicházely na stadion v Čelákovicích s jedinou otázkou. Uvidíme fotbalistu Vladimíra Šmicera? Svého idolu se dočkaly. Ale jen za postranní čarou.Stovky fanoušků přicházely na stadion v Čelákovicích s jedinou otázkou. Uvidíme fotbalistu Vladimíra Šmicera? Svého idolu se dočkaly. Ale jen v civilu za postranní čarou. Šmicerova obnovená premiéra v červenobílém byla prozatím odložena. Ale pravděpodobnost jeho návratu do Slavie každým dnem stoupá. Proč jste se neobjevil na trávníku? "Od chvíle, kdy jsem začal trénovat, jsem měl vlastně jen jeden den volna a únava se nahromadila. Takže jsem požádal Karla Jarolíma o den volna a on souhlasil. Cítil jsem se unavený. Bylo lepší, abych si odpočinul. Najednou se to prostě nahromadilo. Já jsem totiž strašně dlouho podobnou zátěž neabsolvoval. Ani v Bordeaux jsme takovou přípravu neměli. Takže to snáším hůř než ostatní.“ (kráceno)

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud