30. srpna 2007 • 00:00

Nejhloupější vtip

Autor:komentář Sype spoluhráčům sůl do kávy, stahuje jim v nestřežených chvílích trenýrky a vnitřek slipů jim "vylepšuje" pálivou sportovkou. To je humor Pavla Horvátha. Záleží asi na individuálním posouzení každého z nás, jestli nám přijde vtipný, ale řekněme, že je to humor. Sparťanští fans dělají "bordel" na Žižkově - a Pavel Horváth je tam přijde uklidňovat. Řekne si, že nejlepší bude udělat pro ně divadýlko a sehrát nějaké gagy. Šaškuje tedy na "kotelníky" vyrvané sedačce, a když přistupuje k fanouškům, řvoucím Siegl Horst!, jejich oblíbené parafrázi nacistického pozdravu Sieg Heil!, vytrčí Horváth dvakrát pravici. Tohle gesto je totiž součástí zmíněného nacistického pozdravu a Horváthovi to v tu chvíli asi přijde jako náramná legrace, která pomůže uklidnit rozvášněné davy. Podobně jako Tomáš Řepka rozděluje kluby na vyvolené a podřadné, přišli i lidé, kteří se zdravívali stejně jako Horváth s rowdies Sparty, s teorií nadřazenosti ras. Chtěli ovládnout svět, vyhladit či zotročit Slovany a fyzicky zlikvidovat všechny Židy, Romy, homosexuály, prostě všechny odlišné a v jejich vnímání světa méněcenné lidi. Vtipálek Horváth použil pozdrav lidí, kteří s chladnou systematičností vyvraždili dvě třetiny evropských Židů, tj. zhruba osm milionů lidí, jež si předtím pečlivě označili Davidovou hvězdou. Chci věřit tomu, že se Pavlu Horváthovi "jenom" hodně nepovedl jeden jeho fór. Ale "kotelníci" Sparty to pochopili jinak. Vnímali to tak, že "Horvi" je jejich, že je s nimi. Že je taky fašoun.

Témata: 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze