1. září 2007 • 00:00

druhá liga

SLOVÁCKO-BOHEMIANS PRAHA 2:0 Od začátku nebylo co řešit. Favorit záhy vedl po Görnerově precizně zahraném trestném kopu, vedení domácích jistil ve 12. minutě po faulu Fenyka na Šultese z pokutového kopu Činčala. V tvrdém zápase nováček na obrat neměl. Hrálo se většinou na jeho polovině, ve druhé půli navíc neproměnil Šultes sólo a Stýskala zblízka velkou šanci. Domácí si ve druhé lize udrželi neporazitelnost. Branky: 4. Görner, 12. Činčala z pen. ŽK: Čtvrtníček, Stýskala, Kaspřák, Ineman - Majer, Lukeš, Fenyk, Obermajer. ČK: 90. Brzezina. Rozhodčí: Mikel (známka 7). 4048 diváků. Poločas 2:0. SLOVÁCKO: Marek - Němčický, Ineman, Šimáček, Kaspřák - Racko (86. Čtvrtníček), Görner, Stýskala, Šturma (39. Filipský) - Šultes, Činčala. Trenér Pavel Malura. BOHEMIANS PRAHA: Winter - Studík, Obermajer, Lukeš, Grznár - Fenyk (62. Ibe), Šisler (84. Jendruščák), Jandzyk, Galbavý, Majer (89. Macháček) - Brzezina. Trenér Luboš Urban. Nejlepší hráči: Racko, Šultes, Stýskala.

Témata:

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H