5. září 2007 • 00:00

Začátek utkání Teplic se posunul

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nesouhlas teplických funkcionářů byl vyslyšen. Fotbalový svaz upravil čas zápasu šestého ligového kola s pražskou Spartou a výkop byl nově stanoven na 19:15.Fotbalisté Teplic nastoupí v šestém ligovém kole proti pražské Spartě v neděli 16. září už od 19:15. Po protestu teplických funkcionářů posunul fotbalový svaz čas výkopu o hodinu. Informoval o tom ředitel oddělení profesionálního fotbalu Ivo Lubas. Zápas bude vysílat Česká televize na programu ČT4. Severočeši v úterý vyjádřili se změnou začátku na 20:15 ostrý nesouhlas. Klub chce totiž umožnit fanouškům, aby mohli v co nejhojnějším počtu přijít uctít památku zesnulého trenéra Vlastislava Marečka; proto by mu nejvíce vyhovoval úřední začátek v 17:00. Posun na 19:15 je tedy kompromisním řešením. Utkání 5. kola Brno - Teplice, které bylo kvůli Marečkově úmrtí v neděli odloženo, se bude podle dnešního rozhodnutí svazu hrát ve středu 19. září od 18:00.

Témata: 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze