6. září 2007 • 00:00

Baroše zradila záda

Autor:
Milan Baroš
TOP VIDEA
Dukla - Plzeň: Penalta pro Viktorii. Petržela ji vybojoval a Krmenčík proměnil - 1:3 Dukla - Plzeň: Penalta pro Viktorii. Petržela ji vybojoval a Krmenčík proměnil - 1:3
RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu? RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když ze včerejšího tréninku odkráčel Milan Baroš v mírném předklonu poprvé, dokázal se za pár minut vrátit.Když ze včerejšího tréninku odkráčel Milan Baroš v mírném předklonu poprvé, dokázal se za pár minut vrátit. Ale potom na hřišti vydržel jen chvilku a kvůli bolavým zádům zmizel v útrobách strahovského stadionu podruhé a na dobro. "Udělal nekoordinovaný pohyb, jedná se o svalové zranění," poznamenal po tréninku lékař české reprezentace Petr Krejčí. V tu chvíli ještě netušil, na jak dlouho si bolavá záda vynutí klid. "Baroše potřebujeme v top formě. Nebudeme nic riskovat, raději ho použijeme až ve druhém zápase," naznačil kouč národního týmu Karel Brückner. Útočník Lyonu tak pravděpodobně vynechá sobotní kvalifikační duel v San Marinu a trenér jej bude šetřit až na středeční souboj s Irskem. Baroš odpoledne odcestoval na vyšetření k fyzioterapeutovi Pavlu Kolářovi. "Potvrdilo se, že se v Milanově případě jedná o svalové zranění," upřesnil tiskový mluvčí české reprezentace Lukáš Tuček. "Léčí se pomocí medikamentů a rehabilitací, teprve následující dny ukáží, jestli by mohl stihnout utkání v San Marinu."

Témata: 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze