6. září 2007 • 00:00

Prodá Chelsea

Autor:PRAHA - Počítá Chelsea i nadále s Michaelem Ballackem? Vše nasvědčuje tomu, že se ho chce spíše zbavit. Nebyl totiž zapsán na soupisku pro základní skupinu Ligy mistrů. Klub tvrdí, že počítá pouze se stoprocentně zdravými hráči. Na listině však figuruje Wayne Bridge, jenž je také dlouhodobě zraněný... Trenér německé reprezentace Joachim Löw v týdnu potvrdil, že zraněný Ballack, který podstoupil opakovaně operaci kotníku a momentálně usilovně pracuje na návratu na hřiště, by měl stihnout říjnové kvalifikační zápasy o EURO 2008 proti Irsku a České republice. "Jeho zranění je den ode dne lepší," pochvaloval si stav opory svého týmu. Zcela jinak se ovšem zachoval Ballackův současný zaměstnavatel - londýnská Chelsea. Portugalský stratég José Mourinho nezapsal středopolaře na soupisku pro základní část Ligy mistrů. Zarážející také je, že dvě místa na této listině zůstala volná. "Chceme použít jen stoprocentně zdravé hráče," vyjádřil se k vzniklé situaci klub. Jak je tedy možné, že na soupisce nechybí Wayne Bridge, jehož rovněž trápí zdravotní problémy? Přitom Ballack by téměř s jistotou mohl zasáhnout do posledních dvou zápasů základní části Ligy mistrů (28. listopadu v Trondheimu a 11. prosince s Valencií). Jako vysvětlení se nabízí možnost, že se Chelsea chce Ballacka zbavit. "Pokud by ho totiž chtěla prodat například v lednu, kdy bude opět otevřeno přestupové okno, mohl by za svůj nový klub případně nastoupit v osmifinále Ligy mistrů," spekuluje německý deník Bild nad absencí Ballacka v nominaci pro nejprestižnější klubovou soutěž. Anglický Sun tvrdí, že hráčova budoucnost v dresu Blues je na hraně. Ballack, který odehrál poslední zápas v dresu Chelsea v dubnu, však jakékoli myšlenky na svůj odchod z Londýna rázně odmítá. "Spekulace okolo mého přestupu postrádají jakýkoliv podnět. Jsem v Londýně naprosto spokojený," tvrdí dokonce. "Těžko odhadovat, co se stane. Sám si o tom musím s Michaelem promluvit," prozradil manažer německé reprezentace Oliver Bierhoff.

Témata: 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze