Senzační skalp! Olomouc B porazila v Rakousku slavné Lazio 3:2

Autor: pod
0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
Tomášek o fiasku s Färjestadem: Byli jsme jako Boston. Jak zvládá tlak?

Skoro se tomu nechce věřit, ale skutečně je to tak. Fotbalisté Sigmy Olomouc porazili v přípravném utkání účastníka italské Serie A Lazio Řím 3:2. Skalp je to o to cennější, že šlo o olomoucké béčko doplněné pouze třemi hráči z prvního týmu. Naopak Lazio nastoupilo v silné sestavě.

Olomouci chvíli trvalo, než se zbavila přehnaného respektu ze slavného soupeře. Ve 23. minutě si nicméně poprvé vytvořila velkou šanci a od té chvíle hrála s italským týmem vyrovnanou partii.

Přestože šlo Lazio do vedení gólem srbského reprezentanta Djordjeviče, olomoucké béčko se oklepalo a třemi góly ve druhém poločase zvrátilo utkání senzačně na svoji stranu. Trefa Keity z poslední minuty už jen skóre upravila, ale na cenném vítězství Sigmy nic nezměnila.