12. září 2007 • 00:00

Hunt: Už je to pryč!

Autor:
Stephen Hunt
TOP VIDEA
Vítková slavila medaili v Českém domě. Kdo ji nejvíc dojal? Vítková slavila medaili v Českém domě. Kdo ji nejvíc dojal?
Milan Antoš a Jiří Lípa hodnotí prohru s Ruskem: Zlomem byly nevyužité přesilovky Milan Antoš a Jiří Lípa hodnotí prohru s Ruskem: Zlomem byly nevyužité přesilovky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Téměř před rokem jeho koleno prorazilo lebku Petra Čecha. Nyní se irský záložník Stephen Hunt možná postaví proti brankáři na jeho půdě.Téměř před rokem jeho koleno prorazilo lebku Petra Čecha. Nyní se irský fotbalový záložník Stephen Hunt možná postaví proti brankáři na jeho půdě. Co ho v Praze může čekat? Šestadvacetiletý hráč se s českými médii nebavil, rozhovor poskytl redaktorovi slovenského deníku Šport po sobotním utkání Slovensko-Irsko 2:2.


Jak se těšíte na zápas v Praze, který zvlášť pro vás bude velmi zajímavý? "Proč?" Za Česko bude chytat Petr Čech. Jakou očekáváte atmosféru? Jste zvědavý na reakce diváků? "No comment." No comment? "No comment." Proč? "To bylo. Už je to pryč. Co se stalo, to se stalo. Můžu se zeptat něco já?" Jasně. "Jste český novinář?" Ne, slovenský, z deníku Šport. Proč? "Že se tak ptáte. S takovým zájmem." To zas ne. Kdybych byl český novinář, zajímalo by mě to daleko víc. "Aha. Jasně. Tak děkuju."

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata: Klasická verze
Mobilní verze