Ruman: Nikdo neví, co mi je | iSport.cz
21. září 2007 • 00:00

Ruman: Nikdo neví, co mi je

Autor:
Reklama
Petr Ruman (v bílém)
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Slavia kopala po ruce Trávníka penaltu, ale Škoda NEDAL! Slavia - Jablonec: Slavia kopala po ruce Trávníka penaltu, ale Škoda NEDAL!
Slavia - Jablonec: Bitka v Edenu! Pod Tribunou Sever napadli fanoušci jednoho z pořadatelů Slavia - Jablonec: Bitka v Edenu! Pod Tribunou Sever napadli fanoušci jednoho z pořadatelů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pořádně se mu ulevilo. Problémy s dýcháním, které fotbalistovi Petru Rumanovi znemožňují stoprocentní nasazení, by neměly být vážného charakteru.Pořádně se mu ulevilo. Problémy s dýcháním, které fotbalistovi Petru Rumanovi znemožňují stoprocentní nasazení při tréninku i během utkání, by neměly být vážného charakteru. Útočník druholigového německého Mainzu bere antibiotika a má týden odpočívat. "Ale pořád nikdo neví, co mi je," krčí rameny třicetiletý odchovanec Baníku. Chcete říct, že lékaři nedokáží určit diagnózu? "Je to tak. Do těla se mi zřejmě dostala nějaké bakterie. Ale nikdo neví, jaká. První rozbor krve byl v pořádku, nyní se čeká na výsledky druhého. V pondělí jsem byl na vyšetření u specialisty. Ujistil mě, že nejde o nic vážného. Plíce jsou prý v pohodě. Tento týden mám mít klid a v pondělí už snad začnu běhat. Nebo možná i trénovat s týmem."

Témata: 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze