VÍTKOVICE-OPAVA 2:2 | iSport.cz
12. dubna 2008 • 00:00

VÍTKOVICE-OPAVA 2:2

II. LIGA Derby, ve kterém domácí potřebovali body k záchraně a Slezané naopak k udržení horních příček, skončilo po gólu opavského Halašky ve druhé minutě nastavení smírně. "Škoda té ztráty, nemůže se stávat, abychom v tak důležitém zápase body prohospodařili," zlobil se domácí kouč Alois Grussmann a připomněl dvougólové vedení svého celku. Opavští totiž kupili v obraně chybu za chybou a soupeř je dvakrát ztrestal. Ještě do přestávky ovšem Partyš snížil. "Ten gól nás nakopl, ve druhé půli už byla naše hra lepší a nakonec jsme dokázali z převahy ukořistit alespoň bod," oddechl si trenér Opavy Jiří Neček. Branky: 18. Novák, 41. Valášek - 44. Partyš, 90(+2). Halaška. Rozhodčí: Arbeleanu (známka 7). ŽK: Pulkert - Pejša, Halaška, Partyš. 1560 diváků. Poločas 2:1. VÍTKOVICE: Vaclík - Hrdlovič (62. Dobeš), Doležal, Švehla, Mikulenka - Valášek, Motyčka, Pulkert, Novák - Fromelius (67. Schön, 90+1. Hromkovič), Prohászka. Trenér Alois Grussmann. OPAVA: Novák - Uvíra, Pejša, Švach, Víšek - Partyš, Barteska, Wirth (79. Půda), Kiša (58. Zapletal) - Kozák, Halaška. Trenér Jiří Neček. Nejlepší hráči: Vaclík, Motyčka - Pejša.