Koller měl radost hlavně z výhry! | iSport.cz

Koller měl radost hlavně z výhry!

Autor: Sport
Jan Koller
Ondrášek? Správný magor, chválí Švancara. Do Plzně se hodí
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0

Běží 79. minuta fotbalového utkání Norimberk-Wolfsburg, slovenský internacionál Marek Mintál najde před pokutovým územím Jana Kollera, ten se obtočí kolem stopera Madlunga, udělá pár rychlých kroků a tvrdě vypálí. Gól!

Běží 79. minuta fotbalového utkání Norimberk-Wolfsburg, slovenský internacionál Marek Mintál najde před pokutovým územím Jana Kollera, ten se obtočí kolem stopera Madlunga, udělá pár rychlých kroků a tvrdě vypálí. Gól! Pro českého útočníka s příchutí satisfakce. Po třech zápasech se opět vrátil do sestavy a vystřelil výhru (1:0), která je pro bavorský klub v boji o záchranu v bundeslize klíčová. Po gólu roztáhne habán ze Smetanovy Lhoty ruce a míří k rohovému praporku. Na zaťatých rukou mu vyskočí snad všechny žíly. Za okamžik jej už zasypou spoluhráči. "Kóóóler, Kóóóler, Kóóóler," bouří stadion se čtyřiceti pěti tisíci diváky.