Benátky i podruhé vyhrály na ledě Litoměřic, Kadaň s Ústím srovnala

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Hokejisty Benátek nad Jizerou dělí jedno vítězství od postupu do 1. kola play off první ligy a překvapení na úkor Litoměřic mohou dokonat ve čtvrtek doma. Na rozdíl od litoměřického týmu napravila nedělní zaváhání Kadaň a sérii s Ústím nad Labem vyrovnala na 1:1.

Druhý bod na konto Benátek dnes přidal Josef Skořepa, který ve 3. minutě prodloužení tečoval Pabiškovu střelu za záda bezmocného Krále a rozhodl o vítězství 3:2.

Kadaň v neděli doma nedokázala skórovat a prohrála 0:1, ale dnes Ústí těsnou porážku vrátila v poměru 3:2. Vítězný gól dal v 53. minutě obránce Radek Havel.

V Ústí nad Labem tak bude předkolo pokračovat určitě i v pátek.

Předkolo play off první hokejové ligy - 2. zápasy:
Litoměřice - Benátky nad Jizerou 2:3 v prodl. (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Branky: 15. Švagrovský, 58. Z. Doležal - 18. Skalický, 39. Jonák, 63. Skořepa. Rozhodčí: Jílek, Bejček - Rozlílek, Toman. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Diváci: 960. Stav série: 0:2.

Kadaň - Ústí nad Labem 3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
Branky: 18. J. Novák, 46. Tejnor, 53. Havel - 47. Holomek, 48. Roubík. Rozhodčí: Hrubý, Wagner - Hejl, Podrazil. Vyloučení: 13:11. Využití: 1:0. Stav série: 1:1.