Jágrovi kanadští vlasáči potkali idol. Jeho místo je v NHL, řekl šéf dvojníků | iSport.cz
1. března 2018 • 15:50

Jágrovi kanadští vlasáči potkali idol. Jeho místo je v NHL, řekl šéf dvojníků

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Sparta - Příbram: Slepička posílá Středočechy do vedení po sporné penaltové situaci Sparta - Příbram: Slepička posílá Středočechy do vedení po sporné penaltové situaci
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když si o pauze chtěli zajít na pivo, museli počkat, až začne třetina. Jinak byli bez šance. To bylo samé: „Ahoj, můžeme fotku?“ Skupinka The Travelling Jagrs, tedy partička největších fanoušků českého veterána, si během zápasů v Kladně moc klidu neužila. Jinak ale byli kanadští příznivci nadšení. „Lidem v Česku moc děkujeme, byli super!“ říkal Trevor Freeman, šéf skupinky. Trojice cestujících Jágrů už se dneska zase vrací zpátky do Kanady.Nevěděli, co je v Česku čeká. Ale realita je nadchnula. „Všichni tady byli úžasní. Opravdu jo,“ říkal Freeman během včerejšího utkání, v němž Rytíři porazili Prostějov 2:1 a ve čtvrtfinále play off WSM ligy se ujali vedení 2:0.

Jágr se na ledě objevil jenom na skok, po úvodním buly rychle odjel na střídačku. Pochroumané vazy a meniskus mu prozatím víc nedovolí. „Je to škoda, ale pevně věříme, že se ještě dá do pořádku. Moc mu držíme palce,“ vykládal sympaťák s parukou, žijící v Kanadě, který v rámci partičky obléká Jágrův dres z Dallasu. Do Česka se vydal s dalšími dvěma členy slavné skupinky, během pobytu je doprovodili čeští vlasáči.

Během utkání seděli kousek za kladenskou střídačkou, tleskali, fandili. Po utkání sešli blíž k ledu a s každým odcházejícím fanouškem si plácnuli… Nakonec se originální trojice The Travelling Jagrs setkala se svým idolem přímo na stadionu ve VIP prostoru. Jágr jim poděkoval za návštěvu a rozdal několik podpisů.

Travelling Jagrs na svůj idol rozhodně nezapomněli. Na Kladně s nimi zapózoval Jaromír Jágr i jeho přítelkyně Veronika Kopřivová.
Travelling Jagrs na svůj idol rozhodně nezapomněli. Na Kladně s nimi zapózoval Jaromír Jágr i jeho přítelkyně Veronika Kopřivová.

„Je od něj moc milé, že se s námi setkal. Jinak ho nechceme otravovat, má spoustu svých aktivit. Ale je super, že si našel čas. Potkali jsme se během jednoho zápasu i s jeho maminkou, byla úžasná. Byl to pro nás celkově obrovský zážitek,“ vykládal Freeman, který věří, že se Jágr ještě vrátí do NHL.

„Tam je jeho místo! Doufám, že to pro něj není v NHL konečná. Přejeme mu, aby se s Kladnem vrátil do nejvyšší soutěže, a potom ho chceme vidět zpátky za mořem!“ tvrdí mluvčí skupiny. A pokud ne, nebylo to naposledy, co se zámořští vlasáči v Česku objevili.

„Rádi bychom se sem vrátili. A tentokrát v kompletním složení. Dostali jsme několik nabídek, abychom si zahráli hokej. Tak se moc těšíme. Musím říct, že jsme byli potěšení i z toho, že za námi chodili fanoušci ostatních týmů. Je vidět, že je tady Jaromír obrovsky populární. Všichni mu vyjadřují respekt… Akorát hrozná škoda, že kvůli zranění teď nemůže hrát,“ dodal Freeman, jenž veřejně poděkoval i Vítkovi Heralovi, mluvčímu Rytířů, který jim pomohl s organizací pobytu.

Kromě hokeje si stihli prohlédnout Prahu i další významná místa. A co je nejvíc okouzlilo? „No přece pivo pochopitelně!“ smál se.

Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs
1080p 720p 360p

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze