Havířov povede Petr Kaňkovský | iSport.cz
27. prosince 2008 • 12:41

Havířov povede Petr Kaňkovský

Autor: ČTK
Petr Kaňkovský
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Novým trenérem hokejistů prvoligového Havířova se stal Petr Kaňkovský. Bývalý útočník Jihlavy, Zlína a Znojma naposledy koučoval Mladou Boleslav, s níž postoupil do extraligy, ale v létě mužstvo opustil údajně kvůli neshodám s hráči.Kaňkovský převzal tým Havířova po odvolaném Miroslavu Fryčerovi na desátém místě tabulky. "Nejprve se chci s mužstvem seznámit, mezi svátky absolvujeme dvoufázové tréninky a pořádně se připravíme na první zápasy po Novém roce.

Změny v mužstvu zatím nechystám," uvedl devětatřicetiletý trenér na klubovém webu. Asistentem zůstává René Ševěček. Fryčer v Havířově skončil po třech měsících, šéf klubu Jan Strmeň vysvětlil odchod bývalého vítkovického kouče zdravotními důvody.

"Jeho nedobrý zdravotní stav mu už neumožňoval plně se věnovat trenérské činnosti, omezoval ho například i v přítomnosti na trénincích. V trenérské práci nehodlá pokračovat," uvedl Strmeň na internetové stránce klubu.

Témata:  sport, hokej, Kaňkovský
 
Aktuální zápasy
Články odjinud