Vejvoda v Berouně končí | iSport.cz
6. ledna 2009 • 13:25

Vejvoda v Berouně končí

Autor: ČTK
Brankář Dominik Furch právě inkasoval z hokejek ruských mladíků.
TOP VIDEA
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvě porážky v letošním roce a série pěti duelů bez vítězství v normální hrací době stála trenéra Otakara Vejvodu místo na střídačce hokejistů prvoligového Berouna.Vedení aktuálně čtrnáctého celku soutěže se tak rozhodlo bezprostředně po pondělní domácí porážce Medvědů s Hradcem Králové. Dnes poté zprávu oznámilo na svém oficiálním internetovém serveru. Tým místo Vejvody převzal dosavadní sportovní manažer Karel Najman.

"Důvodem odvolání je především klesající výkonnost mužstva. Vedení klubu chce dát mužstvu nový impulz, který nepřinesly ani hráčské výměny, ani nové posily, které byly získány do mužstva," uvedl klub v oficiálním prohlášení.

Najman, jenž bude spolupracovat s dosavadním asistentem Jindřichem Setikovským, se má pokusit s týmem postoupit do play off. "V případě, že by tento cíl nevyšel, vedení klubu věří, že bude tým dobře připraven a motivován na boje ve skupině o udržení, stejně jako tomu bylo v sezoně minulé," píše se v prohlášení.

Najman vedl Beroun v minulosti již několikrát. V předešlé sezoně nahradil v listopadu Vladimíra Bednáře. Do play off se mu tehdy nepodařilo postoupit, ale klub se ve skupině o udržení bezpečně zachránil.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud