Dukla Jihlava vyřadila dva hráče | iSport.cz
7. ledna 2009 • 10:25

Dukla Jihlava vyřadila dva hráče

Autor: ČTK
Vladimír Říha
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

K rázným opatřením sáhlo vedení prvoligové Dukly Jihlava po nevydařeném vstupu do nového roku. Po prohrách v Třebíči 0:3 a doma s Olomoucí 2:3 po nájezdech byli z kádru vyřazeni obránce Tomáš Ficenc a útočník Vladimír Říha.Zbytek týmu má od středy s okamžitou platností snížený plat o dvacet procent.

"Po těchto výsledcích s papírově slabšími týmy jsme nespokojeni. Museli jsme udělat nějaké kroky a probrat tým z letargie. Mužstvo má na víc, než předvádí," uvedl na klubových stránkách jednatel Dukly Bedřich Ščerban. Tým je momentálně v tabulce na osmém místě.

Oba vyřazení hráči se nechtěli k situaci vyjadřovat. Bývalý obránce extraligových Vítkovic či Ústí nad Labem Ficenc nastoupil za Duklu v této sezoně v osmatřiceti zápasech, v nichž si připsal 12 kanadských bodů. Říha odehrál 22 utkání s bilancí dva góly a 10 přihrávek.

Témata:  sport, hokej, první, jihlava
 
Aktuální zápasy
Články odjinud