7. prosince 2018 • 18:17

Zohorna s Jordánem brali v KHL po dvou bodech, Chabarovsk ale prohrál

0
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

Hokejisté Chabarovsku sice v Kontinentální lize prohráli popáté za sebou, ale na ledě favorizovaného Jekatěrinburgu získali alespoň bod. Hostům ho zachránil Tomáš Zohorna vyrovnáním v 58. minutě, Avtomobilist s Jakubem Kovářem v brance pak v prodloužení rozhodl o vítězství 5:4. Zohorna i jeho spoluhráč Michal Jordán si připsali po dvou bodech.

Nejlepší celek Východní konference vedl na počátku třetí třetiny 3:1, ale Jordán se pak dvěma přihrávkami přičinil o vyrovnání. U druhé branky Amuru asistoval také kapitán Zohorna , který pak po 22 sekundách bleskově odpověděl i na čtvrtý gól domácího celku. Zblízka poslal do sítě puk, který vypadl Kovářovi z lapačky, a skóroval popáté v sezoně.

Prodloužení skončilo už po necelých dvou minutách. Chabarovsk zůstal v tabulce Východní konference předposlední, ze série pěti porážek nicméně vytěžil alespoň tři body.