20. července 2012 • 15:42

Z Jágra jsou v Dallasu nadšeni také novináři: Opět bude i mentorem

Autor:
Reklama
Z Jágra jsou v Dallasu nadšeni fanoušci, ale také novinář
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

V zámořském Dallasu už se houfně prodávají dresy s číslem 68. Příchod Jaromíra Jágra je hitem nejen pro fanoušky, ale i pro novináře. Naposledy se sloupkař v deníku The Dallas Morning News zamýšlí nad tím, že Jágrův přínos by měl být vedle střílení gólů především při přesilovkách i při výchově budoucích hvězd – hlavně Jamieho Benna (23) a Loui Erikssona (27).Při ročním působení ve Philadelphii byli všichni v zámoří paf především z toho, jak se úspěchy ověnčený Jágr vžil do role mentora. A v klubu jsou přesvědčeni, že přesně v tomto duchu bude jeho zámořská mise pokračovat i ve Stars.

„Pokud mladí hráči budou během sezony dávat pozor, zjistí, co stojí za tím, že člověk může hrát v NHL na nejvyšší úrovni až do čtyřiceti,“ píše ve svém komentáři Rick Gosselin.

Vedle Jágra získali Stars ještě dalšího veterána Raye Whitneyho (40). A právě na nich bude, aby talentované hochy nasměrovali na správnou cestu.

Sloupkař znovu připomíná slova Joe Nieuwendyka, který přiznal, že při námluvách s Jágrem musel české legendě slíbit, že bude mít k dispozici klíče od tréninkového centra, aby mohla i po nocích chodit trénovat.

„Lidi ve Philadelphii byli u vytržení z toho, jak moc na sobě makal,“ uvedl Nieuwendyk.

Teď to poznají i všichni v Dallasu. Jágr se zatím intenzivně připravuje v Kladně, v příštím týdnu už by měl s Rytíři vyjet na led.

Do Texasu se vydá až na konci léta. Mladíci v týmu už se mohou těšit na to, že v kabině potkají jednoho z nejlepších hráčů historie.

Dallas Stars, číslo 68: Jaromír Jágr!Dallas Stars, číslo 68: Jaromír Jágr!

Témata:  sport, dallas, jágr, nhl, hokej
 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze