20. července 2012 • 15:42

Z Jágra jsou v Dallasu nadšeni také novináři: Opět bude i mentorem

Autor:
Reklama
Z Jágra jsou v Dallasu nadšeni fanoušci, ale také novinář
TOP VIDEA
V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce
BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle
VŠECHNA VIDEA ZDE

V zámořském Dallasu už se houfně prodávají dresy s číslem 68. Příchod Jaromíra Jágra je hitem nejen pro fanoušky, ale i pro novináře. Naposledy se sloupkař v deníku The Dallas Morning News zamýšlí nad tím, že Jágrův přínos by měl být vedle střílení gólů především při přesilovkách i při výchově budoucích hvězd – hlavně Jamieho Benna (23) a Loui Erikssona (27).Při ročním působení ve Philadelphii byli všichni v zámoří paf především z toho, jak se úspěchy ověnčený Jágr vžil do role mentora. A v klubu jsou přesvědčeni, že přesně v tomto duchu bude jeho zámořská mise pokračovat i ve Stars.

„Pokud mladí hráči budou během sezony dávat pozor, zjistí, co stojí za tím, že člověk může hrát v NHL na nejvyšší úrovni až do čtyřiceti,“ píše ve svém komentáři Rick Gosselin.

Vedle Jágra získali Stars ještě dalšího veterána Raye Whitneyho (40). A právě na nich bude, aby talentované hochy nasměrovali na správnou cestu.

Sloupkař znovu připomíná slova Joe Nieuwendyka, který přiznal, že při námluvách s Jágrem musel české legendě slíbit, že bude mít k dispozici klíče od tréninkového centra, aby mohla i po nocích chodit trénovat.

„Lidi ve Philadelphii byli u vytržení z toho, jak moc na sobě makal,“ uvedl Nieuwendyk.

Teď to poznají i všichni v Dallasu. Jágr se zatím intenzivně připravuje v Kladně, v příštím týdnu už by měl s Rytíři vyjet na led.

Do Texasu se vydá až na konci léta. Mladíci v týmu už se mohou těšit na to, že v kabině potkají jednoho z nejlepších hráčů historie.

Dallas Stars, číslo 68: Jaromír Jágr!Dallas Stars, číslo 68: Jaromír Jágr!

Témata:  sport, dallas, jágr, nhl, hokej
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze