Experti věří nejvíce Torontu, střelcům by mohl vládnout Ovečkin či Kučerov | iSport.cz
1. října 2018 • 08:13

Experti věří nejvíce Torontu, střelcům by mohl vládnout Ovečkin či Kučerov

Autor: jos
Alexandr Ovečkin drží Stanley Cup
TOP VIDEA
Varaďa před MS U20: Barinka zatím mimo, spoléhat bude na Dostála Varaďa před MS U20: Barinka zatím mimo, spoléhat bude na Dostála
Marpo chce fight s Vémolou. Proti němu si věřím, říká Marpo chce fight s Vémolou. Proti němu si věřím, říká
VŠECHNA VIDEA ZDE

A je to tady. Slavná zámořská NHL startuje. Sice už v ní chybí nejslavnější Čech Jaromír Jágr, stále ale bude ve hře celá řada jeho krajanů. Stanley Cup bude obhajovat Washington v čele s ruským carem Ovečkinem. Experti týmu Capitals věří. „Aktuálně je ale největším favoritem Toronto v kurzu 6,5:1,“ prohlašuje bookmaker společnosti Chance Karel Brettschneider.Washington bude určitě patřit k lepším týmům, jeho role však bude podle experta odlišná. „Pozice hokejistů Capitals se změní z lovců v kořist. Ale stejně budou chtít zopakovat triumf. Tým zůstal víceméně pohromadě, nijak zásadně však neposílil,“ nabízí svůj pohled na budoucnost Ovečkina a jeho parťáků v dalších měsících.

Největší šance dává bookmaker Torontu a vysoko budou mířit i Žraloci ze San Jose. Do širšího okruhu favoritů pal řadí i Tampu Bay, Nashville, Boston, Vegas, Winnipeg či Pittsburgh. „Toronto je ale v žebříčku favoritů nejvýš. Podepsání Johna Tavarese by mohlo být posledním dílem skládačky a po dlouhých letech by si tak hokejisté Maple Leafs mohli sáhnout na Stanley Cup,“ myslí si Brettschneider.

Sázet se pochopitelně dá i na nejlepšího střelce a vítěze kanadského bodování. „Mezi střelci kraluje Rus Ovečkin, kterého budou chtít připravit o další Maurice Trophy připravit hlavně Laine, Matthews, McDavid či Kučerov. Právě toho já vidím jako černého koně mezi střelci s atraktivním kurzem 10:1,“ prozrazuje expert Chance.

Kromě dlouhodobých sázek poutají pochopitelně pozornost i sázky na jednotlivé zápasy. „Třeba na utkání Toronto – Montreal už máme skoro dva tisíce tiketů. A 94 procent sázejících věří domácím, dvě procenta myslí, že utkání po šedesáti minutách neskončí a zbytek se domnívá, že vyhraje Montreal,“ dodává Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.

Témata:  hokej, Toronto
 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud