Fiasko Tampy v Bratislavě | iSport.cz
30. září 2008 • 08:15

Fiasko Tampy v Bratislavě

Autor: ČTK
Radim Vrbata po příjezdu na trénink do Letňan.
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nepříliš vydařený byl závěr veřejného tréninku hokejistů Tampy Bay v Bratislavě. Vítězové Stanleyova poháru z roku 2004 se začali na ledě Samsung Arény připravovat oproti plánu dříve a pořadatelem slibovaná show se nekonala.Hráči Tampy začali trénovat už ve 14 hodin a fanoušci byli do hlediště vpuštěni až o dvě hodiny později. To už většina hokejistů mířila do kabin.

"Byli jsme dohodnuti, že veřejný trénink začne ve čtyři, ale na poslední chvíli ho trenéři posunuli. Už jsme s tím nemohli nic dělat. Jsem z toho opravdu zklamaný," řekl viceprezident Slovanu Maroš Krajči internetovému serveru pravda.sk.

Pořadatelé se podle slovenských serverů pokusili utěšit několik stovek naštvaných fanoušků, mezi kterými byly hlavně děti, rozdáváním volných vstupenek na úterý večerní zápas.

Bezprostředně po něm se Tampa vydá zpět do Prahy, kde se bude připravovat na víkendový start NHL. V sobotu a v neděli se v O2 Areně utká s New York Rangers.

Oba celky mají naplánovaný veřejný trénink i v Praze, a to na čtvrtek. Podle pořadatele, kterým je společnost Česká sportovní, by se nic podobného jako v Bratislavě stát nemělo.

Představitelé klubů slíbili, že odpolední tréninky pojmou spíše jako show. Sledovat by je mělo přibližně 14.000 diváků. Velká část z nich si vstupenky nekupovala, ale dostala je v rámci charitativní části celého projektu.

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud