20. prosince 2008 • 21:43

Krejčí se opět trefil

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Český hokejový útočník David Krejčí potvrdil svou skvělou formu další brankou, kterou přispěl k dnešnímu vítězství Bostonu nad Carolinou 4:2. Dvaadvacetiletý centr se po čtvrtečním hattricku do sítě Toronta prosadil znovu ve 44. minutě za nerozhodného stavu 1:1.

Vysoké výhry 7:1 dosáhla Philadelphia proti Washingtonu, přestože to polovinu zápasu tak jednoznačně nevypadalo. Poté se však dvěma góly prezentoval Carter a Hartnell dokonce během 12 minut závěrečné třetiny zaznamenal hattrick.

Výsledky:

Boston - Carolina 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
Branky: 28. Savard, 44. Krejčí (Sobotka), 52. S. Thornton, 60. Yelle - 5. Pitkänen, 56. Whitney.
Střely na branku: 36:34
Diváci: 17.565

Philadelphia - Washington 7:1 (1:0, 2:0, 4:1)
Branky: 45., 48. a 57. Hartnell, 36. a 37. Carter, 5. Lupul, 50. Gagne - 46. Laich (Fleischmann).
Střely na branku: 28:48