Montreal zdolal Floridu až na nájezdy

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

AKTUALIZOVÁNO - Osmatřicetiletý český útočník Robert Lang přispěl gólem a nahrávkou k dnešnímu vítězství Montrealu 6:5 nad Floridou po samostatných nájezdech. V divokém utkání se dvakrát na straně hostů trefil Radek Dvořák.

Panthers v Montrealu po první třetině vedli 2:0, druhé dějství naopak drtivě prohráli 0:4 a i díky dvěma trefám Dvořáka nakonec získali alespoň bod za remízu v normální hrací době. Jednatřicetiletý táborský rodák vyrovnal na 5:5 necelé dvě minuty před třetí sirénou.

V penaltovém rozstřelu neuspěl na straně Floridy Michael Frolík, jako jediný se trefil domácí Andrej Markov a zajistil Canadiens bod navíc. V brance Panterů dostal podruhé za sebou před Tomášem Vokounem přednost Craig Anderson a připsal si 40 úspěšných zákroků.

Montreal - Florida 6:5 po sam. nájezdech
(0:2, 4:0, 1:3 - 0:0)