Sýkorovy branky na body nestačily | iSport.cz
4. ledna 2009 • 18:33

Sýkorovy branky na body nestačily

Davos
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?

Český hokejový útočník Petr Sýkora se dnes za Davos trefil ve švýcarské lize dvakrát, své góly ale zřejmě příliš neslavil. Jeho tým totiž doma v 35. kole podlehl 2:6 Curychu a prohrál podruhé během víkendu.

Do čela tabulky se díky výhře 4:3 po samostatných nájezdech ve Fribourgu dostal Kloten. Na dvě branky vítězů nahrál český obránce Radek Hamr.

Ambri/Piotta - Langnau 4:1, Davos - Curych 2:6 (za domácí Sýkora 2+0), Fribourg - Kloten 3:4 po sam. nájezdech (za hosty Hamr 0+2), Lugano - Zug 4:7.