12. března 2018 • 17:30

Směr čtvrtfinále! Pardubice jely do Třince vlakem, vyprovodili je fanoušci

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Sportovní ředitel Ščasný - o stavu kádru Sparty, posilách i možných odchodech Sportovní ředitel Ščasný - o stavu kádru Sparty, posilách i možných odchodech
Kincl jako McGregor! Vlétl do garáže a zaútočil na Vémolu v mustangu Kincl jako McGregor! Vlétl do garáže a zaútočil na Vémolu v mustangu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jsou na hlavní železniční trati, tak proč toho nevyužít. Dynamo Pardubice vyrazilo na čtvrtfinále vlakem. Do rychlíku se hráči nalodili krátce po druhé hodině a ve 14:26 nabrali směr Ostrava-Svinov, kde na ně po dvou hodinách čekal klubový autobus. „Cesta do Třince je od nás nejdelší, myslím, že každý měl z téhle zprávy radost. Tohle je mnohem lepší než sedět tři a půl hodiny v autobuse,“ pochvaloval si dopravu po kolejích útočník Matěj Beran.Každý trávil čas ve vlaku po svém, totální svoboda. Třeba kapitán Tomáš Rolinek vytáhl knížku, Matěj Beran si pustil svoji oblíbenou hudbu do sluchátek, viděli jste hloučky zabrané do hovoru, brankář Ondřej Kacetl zase sjížděl na notebooku hokej. „Dívám se na nějaká videa, co dělají hráči Třince. Dostal jsem sestřih od našeho videotrenéra Denise Havla,“ vysvětloval.

Program play off extraligy den po dni »

Způsob dopravy do Třince se mu zamlouval na maximum: „S přítelkyní cestujeme vlakem hodně, jsem zvyklý. Můžeme si tady udělat pohodlí, je to daleko rychlejší než autobus. Vůbec si nemáme na co stěžovat,“ pochvaloval si.

Směr čtvrtfinále! Pardubice jely do Třince vlakem, vyprovodili je fanoušky
720p 360p

Na cestu tým navíc dorazili vypravit fanoušci Pardubic, hráči z toho byli v příjemném šoku. „Jsem hrozně rád, že za námi přišli na nádraží, byli skvělí, zase nás podporují. Kdybychom jeli autobusem, ten začátek cesty by takhle příjemný určitě nebyl,“ vážil si gesta Tomáš Rolinek.

„Jedeme do Třince pro dobrý výsledek, abychom měli nějakou lepší pozici pro domácí zápasy, snad tam něco urveme,“ přál si ještě útočník Matěj Beran.

Hokejisty Pardubic přišli na nádraží vyprovodit i fanoušci
Hokejisty Pardubic přišli na nádraží vyprovodit i fanoušci

Dynamo uhrálo šestku. Vyplatila se nám trpělivost, usmíval se Salfický
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze