1. dubna 2018 • 12:20

Trest za úder do rozkroku. Kubalík bude Plzni chybět. Smoleňák platí

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový útočník Tomáš Kubalík z Plzně nuceně vynechá dnešní zápas semifinále play off extraligy proti Brnu. Sedmadvacetiletý hráč dostal od disciplinární komise trest za faul Marcela Haščáka v sobotním úvodním duelu série. Kubalík ve 22. minutě sekl slovenského útočníka hokejkou do rozkroku a následně byl vyloučen na pět minut a do konce utkání."Hráč se zákroku dopustil mimo souboj o kotouč, patrně v reakci na předchozí přistrčení ze strany protihráče. Při zákroku švihl svou holí směrem vzhůru a protihráče zasáhl do oblasti rozkroku," shrnul předseda komise Karel Holý.

Doplnil, že přestože Kubalík soupeře neatakoval s vysokou intenzitou, podle pravidel je nutné jej dodatečně potrestat.

Plzeň - Brno: Kubalík dostává osobní trest do konce utkání! Po buly sekl Marcela Haščáka
720p 360p

Disciplinární komise potrestala i útočníka Radka Smoleňáka z Hradce Králové, který dostal pokutu ve výši deseti procent měsíčního platu za simulování v druhém utkání semifinálové série proti Třinci.

Smoleňák podle názoru Holého přihrál střet s Danielem Rákosem.

"Uchopil hůl protihráče Daniela Rákose a následně nevynuceným pádem na ledovou plochu předstíral, že se protihráč dopustil nedovoleného zákroku. Předseda komise přitom neshledal, že by se protihráč nedovoleného zákroku skutečně dopustil, naopak hůl potom, co zjistil, že ji vyprostit nemůže, upustil," řekl Holý.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze