Straka vytopen! Teď bydlí ve svém hotelu | iSport.cz
13. září 2008 • 02:00

Straka vytopen! Teď bydlí ve svém hotelu

Autor:
Reklama
Martin Straka
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod! Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod!
BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný
VŠECHNA VIDEA ZDE

Postavil si čtyřhvězdičkový hotel a teď v něm musí i bydlet. Hokejistovi Plzně Martinu Strakovi totiž doma prasklo potrubí a v jeho domě stálo 30 cm vody.Proto teď s rodinou žije v apartmánu 1+1. „U nás se totiž musely strhnout i podlahy. Všechno se vysouší,“ prozradil olympijský vítěz z Nagana.

Jeho hotel U zvonu získal v roce 2006 titul Stavba roku Plzeňského kraje. Mezi klienty si získal rychle velkou oblibu.

I sám Straka chodí na pravidelné kontroly. Na oběd či kávu. „Nejraději si dávám steak a zeleninu,“ přiznal se pro server iDnes Straka. „Ale uvaří mi to, na co mám chuť,“ doplnil.

Pro výstavbu hotelu se rozhodl, protože prý v Plzni chybělo reprezentativní místo na obchodní jednání či posezení s kamarády. „Sedávali jsme v hospodách, kde to za nic nestálo,“ upozornil kapitán Západočechů.

Témata:  sport, hokej, plzeň, straka

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze