13. září 2008 • 02:00

Straka vytopen! Teď bydlí ve svém hotelu

Autor:
Reklama
Martin Straka
TOP VIDEA
Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Postavil si čtyřhvězdičkový hotel a teď v něm musí i bydlet. Hokejistovi Plzně Martinu Strakovi totiž doma prasklo potrubí a v jeho domě stálo 30 cm vody.Proto teď s rodinou žije v apartmánu 1+1. „U nás se totiž musely strhnout i podlahy. Všechno se vysouší,“ prozradil olympijský vítěz z Nagana.

Jeho hotel U zvonu získal v roce 2006 titul Stavba roku Plzeňského kraje. Mezi klienty si získal rychle velkou oblibu.

I sám Straka chodí na pravidelné kontroly. Na oběd či kávu. „Nejraději si dávám steak a zeleninu,“ přiznal se pro server iDnes Straka. „Ale uvaří mi to, na co mám chuť,“ doplnil.

Pro výstavbu hotelu se rozhodl, protože prý v Plzni chybělo reprezentativní místo na obchodní jednání či posezení s kamarády. „Sedávali jsme v hospodách, kde to za nic nestálo,“ upozornil kapitán Západočechů.

Témata:  sport, hokej, plzeň, straka

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze