21. září 2008 • 02:00

Straka hrál v plíně!

Autor:
Reklama
Martin Straka
TOP VIDEA
Dukla - Plzeň: Viktoria vyrovnala na 1:1. Krásnou kombinaci zakončiil Hořava Dukla - Plzeň: Viktoria vyrovnala na 1:1. Krásnou kombinaci zakončiil Hořava
RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu? RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

To je správný kapitán! Šéf plzeňských hokejistů, legendární křídlo Martin Straka (36), dokáže obalamutit nejen soupeře. V pátečním duelu proti Českým Budějovicím (9:4) si poradil i s nepříjemnými zažívacími potížemi. Lehkou lstí, nasadil si totiž plínku.„Nebylo mu dobře, ale chtěl hrát. Proto si vzal plínu po první třetině,“ prozradil jeden ze Strakových spoluhráčů. Týmu kapitánova obětavost pomohla.

Plzeň zničila jednohoz aspirantů na titul a dál v extralize drží stoprocentní úspěšnost.

„Hledejte za tím právě Martina,“ řekl útočník TomášVlasák, sám trojnásobný mistr světa. Straka po letním návratu z NHL mateřský klub opravdu pozvedl. Vždyť v minulé sezoně neproklouzli.

Západočeši ani do vyřazovací části sezony a nyní sedí s přehledem na prvním místě tabulky. Straka sází góly, vládne v kabině a navíc se stal generálním manažerem klubu.

„Mám toho celkem dost, rodina si mě moc neužije,“ pronesl olympijský vítěz z Nagana. „Ale zatím to celkem zvládám.“

Témata:  sport, hokej, straka, plzeň, bulvár

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze