5. listopadu 2008 • 17:42

Obránce Nikolov v Třinci vydržel měsíc

Autor:
Angel Nikolov
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový obránce Angel Nikolov ukončil své působení v Třinci. Dvaatřicetiletý bývalý reprezentační zadák a kmenový hráč Pardubic, který přišel k Ocelářům na měsíční hostování, si hledá nové působiště.Třinec po Nikolovovi sáhl v době velkých zdravotních problémů v zadních řadách, které však nyní pominuly. Do sestavy se vrátili jak Daniel Seman, tak Lubomír Sekeráš a po zranění už naplno trénuje i Miloslav Gureň, jenž by měl do hry znovu zasáhnout v průběhu listopadu.

Zadák Nikolov posílí Chomutov ›››

"To je taky důvod, proč spolupráce dále nebude pokračovat. Ne, že bychom s hráčem nebyli spokojeni, ale po uzdravení všech marodů už na něj nezbylo místo. A vydržovat si takového hráče jen na lavičce náhradníků, to by byl luxus pro klub a určitě by to nebylo ideální ani pro hráče," řekl ČTK mluvčí klubu Ivo Pullmann.

Peterek zůstane v třinci o dva roky déle ›››

Účastník jednoho světového šampionátu nastoupil za Třinec v jedenácti zápasech. Vyšel z nich s bilancí jedné asistence a šesti záporných bodů za účast na ledě při vstřelených a inkasovaných brankách.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, hokej, extraliga, NikolovKlasická verze
Mobilní verze