5. listopadu 2008 • 18:13

Peterek v Třinci zůstane o dva roky déle

Autor:
Reklama
Jan Peterek
TOP VIDEA
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejista Jan Peterek spojil svou další budoucnost s Třincem a klubu dnes podepsal novou smlouvu do dubna 2011. Sedmatřicetiletý útočník, jenž měl kontrakt jen do konce této sezony, se Ocelářům upsal i na příští dva roky.Pokud Peterkovi vydrží zdraví a forma, červenobílé barvy Ocelářů může hájit takřka do svých čtyřiceti let.

"Jednání nebylo složité ani dlouhé, protože zájem byl z obou stran. Honza Peterek se svými výbornými výkony stal pro naše fanoušky už jakousi třineckou ikonou, proto jsme rádi, že s ním můžeme počítat do dalších sezon. Má dlouhodobě stabilní výkonnost," řekl mluvčí klubu Ivo Pullmann.

Obránce Nikolov v Třinci vydržel měsíc ›››

Nejzkušenější třinecký útočník letos zahájil v klubu už svou pátou sezonu. Dres Ocelářů obléká od svého návratu z ruské Jaroslavle v roce 2004 a každoročně patří mezi nejproduktivnější hráče týmu i celé soutěže vůbec.

Letos má z 22 utkání na kontě zatím pět gólů a třináct asistencí, v bodování extraligy mu náleží sedmnácté místo.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, hokej, Peterek, třinecKlasická verze
Mobilní verze